VRÁCENÍ A REKLAMACE

A) První krok: kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 608 496 899 nebo e-mailem na adrese reklamace@nature-vitality.cz

B) Druhý krok: Po telefonické nebo emailové dohodě zašlete zboží jako DOPORUČENÝ BALÍK (ne dobírkou, v případě, že reklamace bude uznána, peníze Vám zašleme jiným způsobem)  spolu s dokladem, který prokáže kdy a kde bylo zboží zakoupeno nebo můžete zboží přinést na kamennou prodejnu.

V případě, že Vaše reklamace bude uznána budou Vám uhrazené veškeré náklady spojené s uplatněním reklamace. Na zboží, které má lhůtu k použití vyznačenou na obalu (potraviny, kosmetika, vitamíny) skončí záruční doba uplynutím této lhůty. Kupující by měl neprodleně zkontrolovat zboží po převzetí. V případě zjištění jakýchkoliv závad je povinnen Nás kontaktovat na email reklamace@nature-vitality.cz co nejdříve a to nejpozději do 3 dnů od převzetí objednávky. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení