Uncaria ČR Vilcacora extrakt Original Uncaria - 90 kps

Kód: 995
Neohodnoceno
Značka: Uncaria ČR
492 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Vilcacora - Uncaria tomentosa / Řemdihák plstnatý (Kočičí dráp, Vilcacora, Uncaria tomentosa, Cat´s Claw) - extrakt z originální kůry Vilcacory považované Inky za svatou rostlinu.   Byl vyroben především pro ty, kterým životní podmínky neumožňují systematickou přípravu vývarů z kůry. Balení obsahuje 90 kapslí á 300 mg čistého extraktu vnitřní kůry.   

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO TO JE „VILCACORA EXTRAKT“
VILCACORA KRÁLOVNA AMAZONIE

Vilcacora - Uncaria tomentosa - extrakt z originální vnitřní části kůry amazonské popínavé rostliny Vilcacory, považované Inky za svatou. Vilcacora orginal extrakt byl vyroben především pro ty, kterým životní podmínky neumožňují systematickou přípravu vývarů z kůry. Vilcacora Orginal extrakt obsahuje stejné složky, jaké se nachází pouze ve vnitřní části kůry Vilcacory.

Optimalizuje činnost organismu a stimuluje imunitu.

CO OBSAHUJE NAŠE BALENÍ
Balení obsahuje 90 vegetariánských kapslí po 300 mg čistého extraktu vnitřní originální kůry Vilcacory - Uncaria tomentosa. Nyní o 40 mg v jedné kapsli více za stejnou cenu!

ZPŮSOB PŘÍPRAVY A POUŽITÍ
1-3 kapsle denně, zapít vodou. V závažných případech do 6 kapslí.

UPOZORNĚNÍ
Přestože při klinických studiích nebyly dosud prokázány žádné nežádoucí vedlejší účinky Vilcacory, nedoporučuje se podávat dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám, osobám po transplantaci nebo před plánovanou transplantací orgánů.

CO JE MARCA PERÚ

Firma Uncaria ČR má tu čest být držitelem prestižního certifikátu PROM PERU

Certifikát MARCA PAIS PERÚ je propůjčována jen nejlepším firmám dosahujícím vysoké kvality svých produktů a služeb, a to především v rámci samotného Peru. Jako první v Evropě získala společnost UNCARIA právo tento chráněný znak používat v roce 2019 a v letošním roce byla po prověřeni kvality a celé činnosti společnosti jeho platnost prodloužena na další období.

KVALITA MÁ JMÉNO UNCARIA ®

Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků. Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na vysokou jakost.

VÍCE INFORMACÍ O ROSTLINĚ SE DOZVÍTE Z VEŘEJNĚ DOSTUPNÉHO ZDROJE NA

ZDE

Doplňkové parametry

Kategorie: Byliny a extrakty
Obsah balení: 90 kapslí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: