Unvaria ČR Vilcacora jemně mletá 100g

Kód: 6761
Neohodnoceno
Značka: Uncaria ČR
214 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Vilcacora, známa také jako Una de gato a Cats claw, Kočičí dráp

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO TO JE „VILCACORA“

VILCACORA KRÁLOVNA AMAZONIE

Vilcacora - Uncaria tomentosa roste v tropických lesích Amazonie. Je to světle hnědá popínavá rostlina, mylně nazývaná liánou. U násady každého páru listů se nacházejí trny, připomínající drápek. Díky tomu je rostlina nazývána „kočičí dráp”. Pro své vlastnosti byla Vilcacora považována Inky za svatou rostlinu. O jejím působení hovoří mnoho indiánských legend. Jako léčivá se používá hlavně kůra, ale pouze její vnitřní část obsahuje všechny potřebné složky. Kůra stromu je v peruánské fytoterapii po staletí využívána místními obyvateli v etnické medicíně a informace o jejích vlastnostech byly předávány z pokolení na pokolení. Dnes je populární ve světě, protože v ní obsažené látky mohou mít příznivé účinky na organismus, napomáhat jeho správné činnosti, zmírňovat následky špatné skladby stravy, nezdravého životního stylu a prostředí.

 

CO OBSAHUJE NAŠE BALENÍ

Speciálně vytříděná, sušená a jemně mletá vnitřní kůra rostliny Uncaria tomentosa.

Ručíme za vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu. 

ZPŮSOB PŘÍPRAVY A POUŽITÍ

Nejčastěji 3–10 g (1 rovná nebo plná lžíce) jemně mleté Vilcacoryzalít 700 ml studené vody a od chvíle dosažení varu vařit na malém ohni 10 minut. Odcedit. Pít vlahé, 3x denně sklenku, jednu hodinu před nebo po jídle.

 

UPOZORNĚNÍ

Není určeno pro osoby před a po transplantaci orgánů, užívajících imunosupresiva (např. Prednison), těhotné a kojící ženy.

Může snižovat krevní tlak, a proto je třeba ho častěji kontrolovat. Vnější kůra je odpadem.

ZÁRUKA KVALITY

Doplňkové parametry

Kategorie: Byliny a extrakty
Objem: 100 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: