Uncaria Tahuari lapachola Drobně krájená 100 g

Kód: 4760
Neohodnoceno
Značka: Uncaria ČR
279 Kč
Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do:
7.3.2024

Amazonský strom, jehož vnitřní část kůry je po staletí využívaná v etnické medicíně. Obsažené látky mohou mít příznivé účinky na organismus, napomáhat jeho správné činnosti, zmírňovat následky špatné skladby stravy, nezdravého životního stylu a prostředí. Vnitřní  část kůry, ručně pečlivé přebíraná, čerstvý sběr. Ojedinělá kvalita, záruka spokojenosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy

Složení:  speciálně vytříděné, sušené a krájené vnitřní části kůry stromu Tabebuia serratifolia - Tahuari Lapacho. Ručně přebírané.

Dávkování:   nejčastěji 3–10 g (1 rovná nebo plná lžíce) kůry zalít necelým 1 litrem studené vody (množství vody se odpaří) a od chvíle dosažení varu vařit na malém ohni 20 minut. Odcedit. Pít 3x denně sklenku, půl hodiny před nebo po jídle. Tahuari je možno užívat maximálně 3 měsíce, pak je nutno udělat minimálně měsíční přestávku. Je možno ho vařit společně s Vilcacorou.

Upozornění:  není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Po dvouměsíčním užívání je třeba dodržet minimálně měsíční přestávku. Kůra je přechovávaná větších kouscích, aby se tak předešlo znehodnocení oxidací. Uchovávejte mimo dosah dětí a v chladu a v suchu. 

Balení:  100 g 

Země původu:  Peru

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaje
Obsah balení: 100 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: