Uncaria Chuchuhuasi 60 kps

Kód: 5505
Neohodnoceno
Značka: Uncaria ČR
346 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Je divoce rostoucí nebo i pěstovaný strom dorůstající výše až 30 metrů, roste v tropickém pásmu Amazonie. Kmen je pokryt silnou hladkou kůrou. Kožnaté, lesklé listy dorůstají délky 10 - 20 cm. Kvete drobnými květy které mají barvu bílou až zelenkavou. Plody vejcovitého tvaru obsahují podlouhlá semena. Strom má mimořádně tvrdé dřevo. Ve fytoterapii se využívá kůra a kořen. Obyvatelé Amazonie považují Chuchuhuasi za pochutinu. Výluh v rumu zvaný populárně „Jungle dring" je oblíbeným nápojem, podávaným i turistům. Alkoholový macerát užívají k detoxikaci. Ženy si v období kojení potírají odvarem popraskané prsní bradavky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy

Složení:  

alkaloidy - spermidinové, sesquiterpenové, organické kyseliny, saponiny, chinony, triterpeny, katechiny, isoflavonoid - evoniatin. Mezi aktivními substancemi se nachází i proteokináza C. 90 kapslí po 350 mg čistého extraktu 1 :10 ze speciálně vytříděné kůry stromu Maytenus laevis bez přídavných látek.

Dávkování:   2 x denně 1 kapsli zapit vodou. Nejlépe půl hodiny před nebo po jídle.

Upozornění:  nedoporučuje se dětem, těhotným a kojícím ženám. Požití větší dávky může vyvolat zvýšení tepové frekvence. V tom případě snižte dávku. Uchovávejte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

Balení:  60 kps

Doplňkové parametry

Kategorie: Byliny a extrakty
Obsah balení: 60 kapslí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: