Tkáňová sůl Mag phos (Magnesia phosporica) žlutá - 180 tablet

Kód: 272
2 hodnocení
350 Kč
Skladem - ihned k odeslání (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Obsahuje 180 tablet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pastilky obsahující esenciální minerální soli v potenci D3 a D6.

Účinné látky: magnesium phosphoricum v potenci D3 a D6.

Velikost balení: 180 pastilek (90 g)

 

TKÁŇOVÉ SOLI

„Obnova buňky a tím i celého těla je výsledkem vyrovnání deficitu anorganických solí.“ Tkáňové soli jsou vyráběny s láskou a v souladu s přírodou. Při jejich výrobě se využívají moderní přírodní báze bez obsahu cukru, lepku, laktózy a bez živočišných derivátů. Pomáhají při přirozené samoléčebné, čisticí a regenerační schopnosti těla a poskytují našim buňkám základní anorganické dobře vstřebatelné živiny pro obnovení rovnováhy a zdraví. 

 

Obvyklá dávka tkáňových solí při chronických stavech je 2x denně 1 tableta (0,5 g). Tkáňové soli lze užívat dlouhodobě podle závažnosti a trvání deficitu. Pro rychlejší nástup účinku se může začít zpočátku s vyšším dávkováním (cca 5–6 denně). V případě akutních stavů je možné zvýšit dávkování na 1 tabletu každé 2 hodiny, někdy i častěji (např. krvácení, vysoká teplota po 10–15 minutách). Je možné kombinovat více druhů tkáňových

solí. U malých dětí doporučujeme pastilky rozdrtit a smíchat s troškou vody.

Obličejová diagnostika

První fyzické příznaky nedostatku anorganických solí v organismu se projeví na našich tvářích dlouho před tím, než se projeví jako onemocnění nebo zdravotní problém. Analýzou zbarvení a struktury pokožky tváře a následným doplněním příslušnou tkáňovou solí je možné zkorigovat nerovnováhu na buněčné úrovni dříve, než nastanou vážnější zdravotní problémy. Jakmile se buněčné deficity vyrovnají, začne se měnit i stav pokožky – začne zdravě zářit, změní se barva i struktura pokožky, mizí znaky předčasného stárnutí.

Složení:
ostlinné polyoly 98,4%, stearan hořečnatý (rostlinný) 1,5%, účinná látka: hydrogenfosforečnan hořečnatý (0,5 mg v jedné tabletě).

Nutriční informace:

1 kontejner (180 pastilek) obsahuje 88,65 g sacharidů, 882 kJ (216 kcal)
1 pastilka (0,5 g) obsahuje 0,49 g sacharidů, 4,9 kJ (1,2 kcal)

Upozornění: Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nadměrná spotřeba může vyvolat laxativní efekt.

Doplňkové parametry

Kategorie: Minerály
Obsah balení: 180 tablet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: