TCM Herbs Utišení větrné bouře (064) SHU GAN WAN 100 tablet

Kód: 1286
Neohodnoceno
Značka: TCM herbs
380 Kč
Skladem - ihned k odeslání (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Doplněk stravy

Balení: 100 tablet / 30 g (100% přírodní, jedinou pojivovou látkou je přírodní celulóza max. do 1%; vyrobeno z koncentrovaných bylin v poměru 5:1, tzn. že při výrobě je použito 5 g sušených bylin na 1 g bylinných tablet)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávkování: 4 bylinné tablety 3x denně, děti od 3 let 2 tablety 3x denně, zapít vodou.

Společnost TCM Herbs chová úctu a respekt k tradicím našich předků. Pokorně vycházíme z moudrosti, které nás jako lidstvo učí příroda již po celá tisíciletí. Naprostou samozřejmostí je pro nás současně ochrana našich zákazníků a postupování v souladu s platnými právními předpisy. Záleží nám na tom, aby našich bylinných produktů bylo užíváno prospěšným a bezpečným způsobem, tedy informovanými uživateli.

V rámci tohoto zodpovědného přístupu nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by odkazovaly ke zdravotním či léčebným účinkům bylin v obecném měřítku.

Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.

Konstatujeme pouze, že na celém světě byliny v každodenním životě pravidelně užívá více než 1,5 miliardy lidí.

Naše produkty jsou podrobovány přísné kontrole. Byliny použité pro jejich přípravu mají všechny svou unikátní šarži, jež je bez výjimky podrobována testům v akreditované laboratoři pro léčiva Phytax ve švýcarském Schlierenu, kde v rámci testování dochází k identifikaci bylin, detekci těžkých kovů (rtuť, kadmium, arsen, měď) a přítomnosti bakterií (E.coli, Salmonely, včetně stanovení celkového počtu těchto bakterií), dále pak plísní, kvasinek a aflatoxinů.

TCM Herbs navíc jako jediná společnost svého druhu na českém trhu bezpodmínečně podrobuje všechny bylinné šarže užité pro výrobu produktů, ať již bylinných tablet či nápojů, podrobným testům na 511 druhů pesticidů (4 skupiny). A to vše především proto, že pesticidy vnímáme jako současný palčivý problém produktů tzv. Třetího světa. Postupujeme tedy i v tomto případě v souladu se zájmem o ochranu spotřebitele našich produktů. Naším cílem jsou vysoce kvalitní bylinné preparáty bez možných nežádoucích obsahů.

Rozdílnost laboratorních rozborů

Laboratoře pro potravinové doplňky při svém testování povinně stanovují přítomnost těžkých kovů, plísní a bakterií. Běžně se však nevěnují právě stanovování obsahu pesticidů.

V tom se naopak liší rozbor certifikované laboratoře pro léčiva, který navíc identifikuje jednotlivé byliny a zejména testuje široké spektrum pesticidů (více než 500 druhů). Na území států Evropské Unie není takových vysoce specializovaných laboratoří mnoho, čemuž odpovídá i cena jejich služeb.

Složení bylinné směsi Utišení větrné bouře (1 g vyroben z 5 g bylin):

Bai shao (Pivoňka bělokvětá - kořen)
Chai hu (Prorostlík čínský - kořen)
Chen pi (Mandarinka obecná - zelené oplodí)
Hou po (Šácholan lékařský - uprav. kůra)
Xiang fu (Šáchor hlíznatý - oddenek)
Zhi ke (Bigarádie - plod)
Fang feng (Ledebouriela rozkladitá - kořen)
Zhi zi (Gardenie jasmínová - plod)
Mu dan pi (Pivoňka křovitá - kůra kořene)
Chuan xiong (Koprníček Walichův - oddenek)
Zhi gan cao (Lékořice - uprav. kořen)
Mikrokrystalická celulóza (MCC) 1 %
Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné ženy a jako náhrada pestré stravy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné směsi
Obsah balení: 100 tablet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: