Uncaria ČR Sacha Inchi Omega 3 Forte - 120 tablet

Kód: 1001
Neohodnoceno
Značka: Uncaria ČR
418 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Omega 3 jsou esenciální nenasycené mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro správné fungování lidského metabolismu a mají pozitivní efekt především na správné funkce srdce, mozku, zraku a krevní tlak.

Olej získal také ocenění za technologickou inovaci procesu extrakce. Jeho vstřebatelnost je více než 96 % a užívání je ideální v každém věku – od nejmenších dětí po nejstarší seniory.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO TO JE „SACHA INCHI“
Sacha Inchi, známý také jako Inca Inchi, je Amazonský keř, jehož semena – oříšky, jsou velmi zdravou pochoutkou. Mohou být připraveny v různých chuťových variacích – sladké, slané, kořeněné a přidávají se do různých jídel, vařené, pražené. Ze semen je díky speciální technologii získáván olej Sacha Inchi. Na světové výstavě olejů v Paříži, v roce 2004 a 2007, byl oceněn zlatými medailemi jako nejlepší olej na světě a získal také ocenění za technologickou inovaci procesu extrakce. Jeho vstřebatelnost je více než 96 % a užívání je ideální v každém věku – od nejmenších dětí po nejstarší seniory.

100 % přírodní bohatý zdroj nenasycených mastných kyselin - 93,7%. Omega 3,6,9, v ideálním poměru. Omega 3 – 48,6%, - 13 x více než losos ! Omega 6 – 36,8%,Omega 9 - 8,3%. Mimo nenasycených mastných kyselin obsahují výživné bílkoviny (33%), antioxidanty, jód, vitamíny A a E, zvláště potřebné pro sportující.

Omega 3 - klíč ke správnému metabolismu - všem biochemickým a enzymatickým reakcím probíhajícím v buňkách organismu a umožňující jeho udržení v dokonalé harmonii a zdraví. Rostlinný elixír života - velmi cenná složka každodenní stravy. Výborná kosmetika s blahodárným vlivem na pokožku celého těla. Omega 3 jsou esenciální nenasycené mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro správné fungování lidského metabolismu a mají pozitivní efekt především na správné funkce srdce, mozku, zraku a krevní tlak. Omega 3 jsou důležité nejen v těhotenství a dětství ale i po celý život, pro udržení zdraví všech důležitých orgánů i ve stáří. Náš organismus není schopen si sám Omega 3 vyrobit. Vzhledem k nízkému obsahu v naší obvyklé stravě je proto používání kvalitních doplňků s Omega 3 nezbytné prakticky po celý život.

Sacha Inchi extra virgin - OMEGA 3 - olejové kapky, k pohodlnějšímu použití “uzavřené” do tobolek, které umožňují mít ho vždy po ruce. Doplněk stravy.

CO OBSAHUJE NAŠE BALENÍ
100 % přírodní za studena lisovaný olej z plodu Sacha Inchi “uzavřený” v gelové tobolce z hovězí želatiny. Balení obsahuje 120 kusů, každý po 500 mg čistého oleje Sacha Inchi bez konzervantů a přidaných látek. Obsahově 4 tobolky odpovídají 1 lžičce oleje. 1 tobolka obsahuje cca 240 mg Omega 3. Záruka čistoty a vysoké kvality.

ZPŮSOB PŘÍPRAVY A POUŽITÍ
3 - 4 tobolky denně zapít vodou.

Naše rada: Malým dětem s ohledem na velikost tobolky, která může být náročná na spolknutí, doporučujeme používat olej v tekuté formě nebo vymačkat obsah tobolek na lžičku. Olej z tobolky je možné také vymačkat a použít jako kosmetický, na oblicej či nehty. Pravidelná konzumace oleje Sacha Inchi ošetřuje pokožku rovněž zevnitř a významným způsobem posiluje její výživu a vzhled.

UPOZORNĚNÍ
Doplněk stravy. Dodržujte doporučené dávkování. Nenahrazuje pestrou stravu. Přechovávat v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah dětí.

CO JE MARCA PERÚ

Firma Uncaria ČR má tu čest být držitelem prestižního certifikátu PROM PERU

Certifikát MARCA PAIS PERÚ je propůjčována jen nejlepším firmám dosahujícím vysoké kvality svých produktů a služeb, a to především v rámci samotného Peru. Jako první v Evropě získala společnost UNCARIA právo tento chráněný znak používat v roce 2019 a v letošním roce byla po prověřeni kvality a celé činnosti společnosti jeho platnost prodloužena na další období.

KVALITA MÁ JMÉNO UNCARIA ®

Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků. Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na vysokou jakost.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje
Obsah balení: 120 tablet
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: