Naděje Olše - gemmoterapeutikum - 50 ml

Kód: 458
Neohodnoceno
Značka: Naděje
161 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Cirkulace krve, mozková funkce, duševní aktivita

Tinktura z pupenů olše. Podpora cirkulace krve, stimulace periferní cirkulace, podpora mozkové funkce a optimální duševní aktivity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje alkohol. 

Zákaz prodeje alkoholu osobám mladší 18 let. 

Zajímavosti o olši
Tento strom dorůstá výšky až 20 m a nachází se ve střední a severní Evropě hlavně na březích vodních toků.   Kromě dřeva se využívá i kůra, listy a hlavně pupeny, které pro svůj vysoký obsah účinných látek slouží k výrobě pupenových tinktur. Hlavními obsahovými látkami jsou třísloviny, antrachinony, fenolové látky, fytosteroly a flavonoidy.

Olše pomáhá udržovat normální krevní oběh včetně periferní cirkulace, tj. podporuje prokrvení okrajových orgánů, např. končetin. Povzbuzuje také mozkovou činnost a přispívá k navození optimální duševní aktivity.

Užívání tinktury
Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek)

Výroba tinktury
Tuto tinkturu z pupenů olše vyrábí v  malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod jejich značkou. Při výrobě je  kladen důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou  ve vlastních zahradách firmy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Byliny a extrakty
Obsah balení: 50 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: