Naděje Lékořice tinktura (Imunitní systém, dýchací cesty, močový systém) - 50 ml

Kód: 2039
Neohodnoceno
Značka: Naděje
133 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Imunitní systém, dýchací cesty, močový systém, prostata.

Tinktura z lékořice neboli sladkého dřeva.

Podpora imunitního systému, antioxidační účinky,

příznivé působení na močový systém a na prostatu,

usnadnění trávení,

udržování čistých dýchacích cest

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje alkohol. 

Zákaz prodeje alkoholických výrobků osobám mladší 18 let. 

Zajímavosti o lékořici
Tato rostlina je v asijských zemích a v Egyptě používána pro podporu zdraví už asi 5 000 let a do Evropy ji přinesli dominikánští mniši v 15. století. Najdeme ji na suchých jižních svazích v kypré hluboké půdě. Její vzpřímený silný stonek je někdy vyšší než 1 m. Zpracovává se kořen a oddenek, který se sbírá v březnu nebo v říjnu. Z charakteristických, biologicky aktivních látek, které se v oddenku nacházejí, jsou důležité saponiny - např. glycyrrhizin, kyselina glycyrrhetová, dále flavonoidy, oxykumariny, hořčiny a pryskyřice i látky hormonální povahy.

Lékořice se využívá v různých formách, je častou součástí čajových směsí, za nejúčinnější formu jsou považovány lihové extrakty. Lékořice podporuje imunitní systém, působí i jako výrazný antioxidant. Příznivě působí na močový systém a na prostatu. Přispívá k udržování funkce žaludečních a střevních sliznic, usnadňuje trávení. Je velmi vhodná pro udržování čistých, dobře průchozích dýchacích cest, zklidňuje, podporuje mentální funkce. Pomáhá při odtučňování, příznivě působí na kvalitu pokožky.

Užívání tinktury
Po protřepání 15 kapek 2x za den.

Výroba tinktury
Tuto tinkturu z lékořice neboli sladkého dřeva se vyrábí v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice.   Při výrobě je kladen důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou ve vlastních zahradách firmy. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Byliny a extrakty
Obsah balení: 50 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: