Hanna Maria Therapy Repelentní náramek 1 ks

Kód: 6304
Neohodnoceno
Značka: Hanna Maria
175 Kč
Skladem - ihned k odeslání (5 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Registrováno Ministerstvem zdravotnictví ČR 

Náramek s esenciálními oleji je účinný ochranný prostředek proti komárům a klíšťatům. Je vysoce efektivní proti komárům z řádu Aedes albopictus, Culex pipiens, Anopheles gambiae a klíšťatům Ixodes ricinus, které by mohli způsobit zdravotní potíže. Repelentní složka náramku se uvolňuje postupně, nepřetržitě a s dlouhotrvajícím intenzivním účinkem po dobu minimálně 4 týdnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení:  Biocidní složka: Geraniol (CAS No 106-24-1) 1,5% m/m (15 g/kg).
Obsahuje: Geraniol, (R)-p-mentha-1,8-dine, Alpha pinene. Dalšími vysoce účinnými podpůrnými látkami, které jsou v náramku použity jsou pouze přírodního charakteru: 100% čistě přírodní esenciální oleje, které doplňují hlavní biocidní složku. Jsou to pelargonie, geranium, levandule, rozmarýn, eukalyptus, neemový olej a pro vůni je zde v malém množství olej z citronely.

Použití:  

Doba použitelnosti: okamžitý účinek. Při běžném nošení efektivně působí minimálně 4 týdny po vyjmutí z obalu.
Výrobek má účinnost až 8 týdnů, pokud je při nepotřebě uzavřen v zakoupeném originálním obalu (nepropustném sáčku). Ve velmi infikovaných rizikových zónách se doporučuje měnit náramky každé 2 týdny pro udržení maximální účinnosti a též se doporučuje nosit 2 náramky na zápěstí a protilehlém kotníku. V nebezpečných oblastech výskytu doporučujeme náramek měnit po 3–4 týdnech. Nošení náramku v rizikových oblastech neznamená, že se nemají dodržovat doporučení lékaře.


Návod na použití: připevněte náramek na zápěstí a (nebo) kotník. Náramek má možnost nastavení velikosti.
Náramek je vynikající ochranný repelentní prostředek při vycházkách přírodou, ale i doma, v práci anebo při pobytu na zahradě. Je vhodný i pro exotické pobyty. Náramek není vhodný do vody - účinky se tak výrazně snižují.

Upozornění:  

Bezpečnostní opatření: nepoužívejte u dětí mladších 3 let, u kterých je větší nebezpečí sacího reflexu. Pokud ano pak pouze pod dohledem dospělého, aby se náramek nedostal do kontaktu s ústy. Náramek je případně možno umístit na postranici postele, kočárek, na nosič dětí aj., ale vždy je nutné dodržovat, aby byl mimo dosah dítěte. V případě požití se nesnažte o zvracení, ale okamžitě vyhledejte lékaře a ukažte mu obal a/nebo štítek výrobku. V případě nutnosti kontaktujte Toxikologické informační středisko – tel.: +420 224 914 575, +420 224 919 293.

Biocidy používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

 
Podmínky skladování: skladujte na chladném a suchém místě, chráněném proti přímým slunečním paprskům a mimo dosah tepelného zdroje. Uchovávejte v původním obalu. Je uzavíratelný a sáček zajišťuje uchování účinků během doby, kdy náramek nepotřebujete.

Velikost:  270 mm / nastavitelná

Balení:  1 ks

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné směsi
Obsah balení: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: