Energy Renovet veterinární tinktura 30 ml

Kód: 7191
Neohodnoceno
Značka: Energy
499 Kč
Skladem - ihned k odeslání (2 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Přírodní bylinný koncentrát působící na orgány a tkáně elementu Vody ve schématu Pentagramu®. Působí přes jemné ovlivnění ledvin, močových cest, pohlavních orgánů, lymfatického systému a kostní tkáně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk krmiva

Složení:  viz.obal

Dávkování:  

Podávejte bez přestávky nejdéle po dobu 3 týdnů. Reakce organismu na koncentrát je individuální. Ve většině případů poznáte změnu již za 3 dny. Poté se může zdravotní stav vrátit na začátek a teprve pak se pomalu zlepší, ale již s dlouhodobým účinkem. Zdravotní problémy, které trvají již roky, vyžadují aplikaci 2 x 3 týdny s minimálně týdenní pauzou.

Dávkujte dle hmotnosti zvířete

  • Do 10 kg: 2x denně (ráno a večer) 2 kapky
  • 10 - 100 kg: 2x denně (ráno a večer) 1 kapka na každých započatých 10 kg hmotnosti
  • Nad 100 kg: 2x denně (ráno a večer) 5 kapek (0,3 ml) na každých 100 kg hmotnosti.

Po 3 týdnech užívání následuje jeden týden pauza.

Pokud bude potřeba použít Renovet opakovaně, např. u chronických problémů, udělejte po 3 týdnech užívání vždy 1 týden pauzu.

U starších zvířat podávejte Renovet pouze 2 dny a ponechte 3 dny přestávku. Pokud se neobjeví zhoršení příznaků, pak teprve pokračujte v podávání po dobu 3 týdnů. Zabráníte tím dočasnému zhoršení zdravotního stavu – reverzní reakci. U starších zvířat je vhodné provést přípravu regenerace nejprve Regavetem a teprve po týdenní přestávce přistoupit k aplikaci Renovetu. Nepodávejte současně s preparátem Regavet, anebo bez minimálně týdenní přestávky mezi těmito produkty. Nepodávejte březím samicím.

Upozornění:  

Před použitím je nutné preparát dobře protřepat!

Doporučujeme spotřebovat do tří měsíců po otevření. Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C a chránit před mrazem. Neuchovávejte v chladničce! Hrozí kondenzace vzdušné vlhkosti. Minimální  trvanlivost do data uvedeného na obalu krabičky a na etiketě. Ukládejte mimo dosah dětí!

Balení:  30ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné směsi
Obsah balení: 30ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: