Salvia Paradise Ašvaganda kořen mletý BIO (Withania somnifera, Ashvaganda) energie, vitalita, relaxace - 100 g

Kód: 1781
Neohodnoceno
171 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Indický ženšen (Vitánie, Withania somnifera)Ašvaganda je základní podporující tonikum indické ájurvédy, používající se „při slabostech těla i mysli” Podle tisíciletých ájurvédských zkušeností pravidelné užívání withanie omlazuje a upevňuje duševní zdraví a vitalitu člověka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace
Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Indický ženšen (Vitánie, Withania somnifera): duševní a kognitivní činnost, koncentrace, únava, adaptogen, duševní zdraví a relaxace, normální činnost kardiovaskulárního systému, kořen: energie - vitalita - svaly - výdrž, duševní zdraví, stres a spánek, omlazení, normální funkce reprodukčního systému, normální funkce dýchacího systému, antioxidant, normální stav pokožky 

Jedná se o rostlinný adaptogen ženšeňového typu s tonizačními a současně zklidňujícími účinky.  Je vhodný pro psychickou i fyzickou výkonnost starých lidí.

Ašvaganda přispívá ke snadnějšímu usnutí a zkvalitňuje spánek, přesto nemá vliv na CNS a neutlumuje během dne. Podporuje duševní zdraví a vitalitu, je doporučována v období stresu. Pozitivně působí na mentální a kognitivní činnost a udržení koncentrace. Pomáhá překonávat únavu a dodává energii. Má blahodárný vliv na reprodukční funkce. Přispívá k normální činnosti dýchacího a kardiovaskulárního systém.

Složení: 100% Withania somnifera BIO

Použití: Půl čajové lžičky mletého kořene rozmícháme ve vodě a vypijeme. Užíváme 2× denně, přičemž první dávku doporučujeme užít v dopoledních hodinách, druhou dávku pak nejpozději do 17 hod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Byliny a extrakty
Obsah balení: 100 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: